Rólunk
Rólunk
Austro-Lab Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 1989-ben szerviz vállalkozásként alakult. Számos jelentős készülékgyártó ismerte fel ugyanis, hogy magyarországi forgalmának növelése csak gyors, rugalmas és megbízható szerviz háttér mellett lehetséges, és ehhez helyben kell szolgáltatót találnia. A külföldi cégek megbízása alapján az eladott készülékeket Austro-Lab Kft. szakemberei helyezték üzembe, és ők látták el a garancia időn belül és azon túl szükségessé vált javításokat, végezték a karbantartást
Szolgáltatásainkat hamarosan kereskedelmi tevékenységgel egészítettük ki. A gyártók képviseletében Austro-Lab Kft. kezdte megszervezni a készülékek eladását. A fokozott marketing és kereskedelmi aktivitás eredményeként egyik oldalról igen stabil beszállítói hálózatot sikerült kialakítanunk, másik oldalról pedig igényes vevőkört tudtunk kiépíteni. Ez a két tényező jelenti eredményességünk hosszú távú biztosítékát.
Legnagyobb partnereink között az ipar neves reprezentánsai szerepelnek:
- Audi Hungaria Motor Kft.
- Bonbonetti Kereskedelmi Kft.
- Duna-Dráva Cement Kft.
- Egis Nyrt.
- MOL Nyrt.
- Robert Bosch Kft.
- Electrolux Lehel Kft.
- Richter Gedeon Nyrt.
- Villeroy & Boch Magyarország Kft.
Az általunk képviselt gyártók termékei megtalálhatók az oktatás és a kutatás-fejlesztés legjelentősebb központjaiban:
- Budapesti Műszaki és Gazd.tud. Egyetem
- Debreceni Egyetem.
- Eötvös Loránd Tudományegyetem
- Miskolci Egyetem
- Természettudományi Kutatóközpont
- Wigner Fizikai Kutatóközpont
- Pannon Egyetem
- Szegedi Tudományegyetem.
Mindent megtettünk, és közel 30 éves tapasztalatunk birtokában a továbbiakban is megteszünk annak érdekében, hogy jelenlegi és jövőbeni ügyfeleink, közöttük Ön is, maradéktalanul elégedettek legyenek szolgáltatásainkkal. Társaságunk a kereskedelmi és a szolgáltató tevékenységet egyaránt az ISO 9001:2015 minőségbiztosítási rendszer előírásainak megfelelően végzi.
Referenciák
Mikro-CT-vel dolgoznak a Debreceni Egyetemen
Az országban egyedülálló készülék került a Debreceni Egyetem Fogorvostudományai Karára. A mikro-CT segítségével többek között a fogászati implantátumok körüli csontszövetek szerkezetét is tudják vizsgálni. Az eszköz akár 350 nanométeres képfelbontásra is képes. A Szegedi Egyetemmel közösen pályázták meg a készüléket, ami több mint százmillió forintba került.
tovább...